My Yeşil'i Keşfedin

SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AYNI KONUMDA YAŞAMAK

Yerleşik düzene geçildiğinden beri insanlar hep bir arada yaşama ihtiyacı hissettiler. Birlikte zorluklara karşı geldiler, sevinci paylaştılar.Bu birliktelik duygusundan ilham alan MY YEŞİL GREEN LIFE ; sevdikleriyle bir arada yaşamak isteyenlerin, aynı mahallede bir kapı komşusu kadar yakın olma hayalini gerçekleştiriyor.Blokları birbirinden ayıran peyzaj öğeleriyle zenginleştirilmiş duvarlar, samimi mahalle kültürünü yansıtmanın yanı sıra bir arada yaşamak isteyen geniş aileler için de huzurlu ve ferah bir ortam sağlıyor.

HUZUR HAYATINIZIN PARÇASI OLACAK ...

Kim bilir kaç kez 'Huzur olsun da...' diye başlayan hayaller kurulmuştur, kaç kez 'ne olursa olsun' diye devam ettirilmiştir. Rahatsız edilmeden huzur içinde yaşamak, herkesin ortak gayesi olmuştur. Huzur arayışına ortak olan MY YEŞİL GREEN LIFE ; bireysel özgürlükleri ön plana çıkaran peyzajıyla, detayı önemseyen, bireysel vakit geçirme fırsatı veren özel bahçe alanlarıyla yeni yaşam kuranlara eşlik ediyor. MY YEŞİL GREEN LIFE da huzur hep baktığınız yerde hayat buluyor.

GÜVEN İÇİNDE BİR YAŞAM

Özgürlük üzerine kurulan, huzur dolu MY YEŞİL GREEN LIFE'ın güvenliği; en hayati konulardan biri. Yangın, gaz kaçağı, su basması, hırsızlık gibi tehlikelere karşı anında devreye giren otomatik güvenlik sistemi ile günün her saati huzurlu ve güven içinde bir yaşam sizi bekliyor.

D400 Ceyhan Yolu Üzeri Bossa Fabrikası Yanı Yüreğir / ADANA
+90 850 420 87 07
+90 322 277 07 07


© 2017 Myyeşil İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Morza Yazılım